Toen het vakantie was

Cynthia Mc Leod

Klik voor alle titels van deze auteur

Een zevental kinderen van Blauwgrond, een buitenwijk van Paramaribo, zoekt in de vakantie naar bezigheid. Ze doen spelletjes, koken popki-patu en gaan op een buurerf appels plukken. Bij toeval ontdekken ze in een leegstaand huis spullen van inbrekers. Wat nu? Een spannend boek in volledig Surinaamse setting. 

'Toen het vakantie was' verscheen in januari 1999 in Suriname bij uitgeverij Monand in het kader van een leesbevorderings-project. De schrijfster Cynthia Mc Leod is Suriname's bekendste auteur van historische romans. Ook voor kinderen schreef ze en wel verhalen in de leesboekserie 'Van Hier en Daar en Overal', die in het basisonderwijs wordt gebruikt. In 1992 publiceerde ze het kinderboekje 'Lafu, het hondje van Sita'. Ze tracht haar kennis over de Surinaamse geschiedenis door middel van vertelavonden, lezingen, historische wandelingen en natuurlijk ook boeken aan alle Surinamers door te geven.

Prijs: € 12,99  

ISBN: 978 90 5429 128 2
Uitvoering: 70 pagina's
Rubriek(en):
Suriname

Uitgeverij Conserve


Sinds 1 januari 2019 is een gedeelte van het fonds onderdeel van Singel Uitgeverijen, Weteringschans 259, 1017 XJ Amsterdam.

Kantooradres:
Tureluur 12, 1873 JW Groet (gem. Bergen)
telefoon: 072 - 509 3693
info@conserve.nl

KvK: 37051556

ABN AMRO
IBAN NL54 ABNA 0438 7594 94

Algemene Voorwaarden

Distributie:


Regiotitels: Conserve en Goud van Oud bij Depot Compact Centraal Boekhuis en bij www.conserve.nl

Uitgevers Conserve:
Ingrid en Kees de Bakker

Vermelde boekprijzen zijn inclusief BTW, exclusief verzendkosten - Bij bestellingen boven € 19,99 is de verzending gratis, behalve voor zendingen naar het buitenland.
Prijswijzigingen en tikfouten voorbehouden - © 2026 - Uitgeverij Conserve - Website door Netweters